Par kompāniju

«AFi Investīcijas» ir Latvijas investīciju kompānija, kuras darbības pamatā ir uz zināšanām balstīti ieguldījumi starptautiskos vērtspapīru tirgos, galvenokārt atvasinātos finanšu instrumentos.

Kompāniju ir dibinājis un tās ieguldījumu stratēģiju ir veidojis Deniss Pospelovs – investīciju eksperts ar bagātu pieredzi vērtspapīru tirgos. Deniss Pospelova ieguldījumu stratēģijas balstās uz matemātiskiem vērtspapīru investīciju modeļiem, kas sakņojas viņa zinātniskajā izglītībā – Deniss Pospelovs ar izcilību ir beidzis Maskavas Inženierfizikas Institūtu (“MIFI”) matemātikas specialitātē. Deniss Pospelova galvenie zinātniskās izpētes virzieni bija mākslīgā intelekta sistēmas un datortehnoloģiju izmantošana finanšu jomā. Kopš 1998. gada Deniss Pospelovs ir aktīvi strādājis vērtspapīru ieguldījumu jomā (galvenokārt parāda vērtspapīru un atvasināto finanšu instrumentu tirgos), izmantojot zinātniski iegūtu matemātisku modeļu un analīzes bāzi. Deniss Pospelovs daudzus gadus ir veiksmīgi vadījis arī vairāku Krievijas banku investīciju virzienus.

«AFi Investīcijas» pašu kapitāls pārsniedz 11 miljonus eiro, bet kompānijas aktīvi 51,7 miljoni eiro. Ikgadējo kompānijas auditu veic starptautiskā auditorkompānija «Deloitte» saskaņā ar starptautiskajiem grāmatvedības standartiem (IFRS).

«AFi Investīcijas» ieguldījumu darbībā izmanto tikai savu akcionāru un obligāciju turētāju naudas līdzekļus, nepiedāvājot pakalpojumus plaša patēriņa finanšu tirgū.